Angalia Alichokiandika Staa Ben Kinyaiya Leo Huku Kwenye Upande wa Facebook.., Ni Shida..:;

Image may contain: 1 person, smiling, standing, sunglasses and outdoor         Sikuzote
jifunze kumthamini na kumtendea mema binadamu mwenzio hata kama hana
kitu maana ‘DUA’ yake kwako ya kuridhika kwa ulichomfanyia ni Thawabu
tosha kwa mwenyezi Mungu bila wewe kujua…                                     

COMMENT AND SHARE…………………..!!!!!!!!!!!!

via Blogger http://ift.tt/2kYEezs

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s